|

Wasze hity

  1. Spider-Man: Bez drogi ...
  2. Gierek
  3. Matrix Zmartwychwstani...
  4. W 80 dni dookoła świat...
  5. Dziewczyny z Dubaju

Profil: sygna

Komentarze do filmów:

Pojutrze 29. maja 2004, 2:27 sygna

Miejscami efektowny, ale przynudzający...

Van Helsing 29. maja 2004, 2:18 sygna

Mocne wrażenia
Wymaga skupienia, ale film naprawdę odbiega od wszystkich innych tworzonych przez innych reżyserów ideałów, sam reprezentuje coś wyjątkowego. Oglądałem dwa razy, ponieważ za pierwszym razem troche straciłem bo przespałem (2 w nocy), ale naprawdę warto pujść na ten FILM

Pasja 21. marca 2004, 10:28 sygna

Czym sie tu zachwycać...
moim zdaniem Mel Gibson zrobił film wzorując się na dwóch aspektach: 1. Kontrowersyjność (scena ukrzyżowania i chłostania) 2. Religijność (wszystkie kościoły na wsiach, organizują wyjazdy autokarowe do kin w mieście...). W ten sposób wszyscy pójdą na ten film, za równo jak z miasta , jak i ze wsi a wierzcie mi... to naprawdę rzadko się zdarza. Z pewnością dla niektórych z tych osób na wsiach będzie to pierwsze w życiu wyjście do kina. Sama treść oprócz tych scen - przeciętna. To nie problem przedstawić film z dużą dawką brutalności... Jeśli macie wybór, to lepiej idźcie na Władce, "Powrót Króla" jak jeszcze nie widzieliście, bo to jest prawdziwe dzieło kina !

Trzynastka 20. marca 2004, 13:51 sygna

Podobało mi sie...
... a najbardziej gra Holly Huneter, filmowej "Mel" , jako bezradna matka samotnie wychowująca Tracy. Film daje dużo do myślenia, i sądze że zarówno jak dla nastolatków jak i dla rodziców ich wychowujących ponieważ ukazuje problemy o jakich często nawet by się nie spodziewali. Środkowisko typowo amerykański: grube osoby, wyśmiewające sie ze wszystkiego koleżaneczki. Naprawde daje do myślenia, w wyjątkowy sposób.

Mój brat niedźwiedź 20. marca 2004, 11:44 sygna

Wzruszający na maxa...
Na samym końcu filmu, więkoszość osób na sali rozbeczała się, to wielkie wrażenie ponieważ nigdy czegoś podobnego nie widziałem ;-) Ja byłem również wśród nich. Jedyne co mi się niepodobało to że piosenki Phil Colinsa, zostały zastąpione polską ... Kayah !!!! :/ myśle, że Wy też za nią nie przepadacie a to jedyne co w filmie mogli nie zmieniać, bo Phil Colins ma nizwykły głos mimo "podeszłego" wieku... i podziwiam go za to. Oprócz tego wszystko ok :)

Zaginione 20. marca 2004, 11:31 sygna

Pójdę bo...
Evan Rachel Wood bardzo dobrze grała w "Trzynastka" i chcę zobaczyć ją również w tej roli.

Inwazja barbarzyńców 14. marca 2004, 14:03 sygna

brak wrażen
A to może dlatego, że byłem na maratonie w oglądałem go w stanie pół-snu. Widze że opinie bardzo pozytywne, więc myśle że pójdę oglądnąć ponownie.

21 gramów 12. marca 2004, 1:01 sygna

Około 2 tygodni temu była przedpremiara w ARSie

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

21 stycznia
14 stycznia
7 stycznia

Zapowiedzi

28 stycznia
4 lutego
11 lutego
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin