|

Wasze hity

  1. Top Gun: Maverick

Profil: now Content-Type: multi

Komentarze do filmów:

Pasja 26. listopada 2004, 19:00 ***

Warto obejrzeć- wstrząsający film
Film świetnie ukazuje cierpienie. Przekonana byłam że to taki thriller ale kiedy go obejrzałam wiedziałam że to cos innego. W zwykłych thrillerach moge patrzec jak ludzie giną, jak leje sie krew. Na Pasji musiałam zamykac oczy i odewracac się od ekranu. Film swietnie ukazuje za co mamy być wierni Bogu i w co mamy wierzyć. Myśle że film nawet na niewierzących robi wrażenie. To co przezył Jezus nie przeżył żaden inny człowiek, nawet najsilniejszy. Nikt nawet by sie nie odważył żeby tyle czasu wytzymać będąc torturowanym. Każdy inny wolałby szybka śmierc niz takie cierpienie.

W 80 dni dookoła świata 26. listopada 2004, 18:56 anonimmmm

Neutralny!
Film ok, ale to on jest dla dzieci czy dla dorosłych? Nie rozumiem. Jeśli jest to "80 dni dookoła świata" to chyba dzieciakom ten film ma sie podobać. PO co mają kase wydawać? MOge powiedziec że jest to film dla starszych. Młodsze osoby nie zrozumieja tyle ile one! Trzeba miec jakąś orientacje na świecie żeby wiedziec kto jest kim! Ale tak ogólenie film jest spoko <lol>

Upadek 26. listopada 2004, 18:53 Anty...

Straszne ...
POszłam na film myśląc o thrillerze. Jednak okazał się on brutalnym filmem, który ma na myśli znieczulenie nienawiści do Hitlera. Nie rozumiem jak możńa takiego człowieka bronić. Chociaz może ten film miał ukazac że nikt nie chciał mu pomóc? W końcu to był ciężko chory człowiek! Może gdyby nie egoistyczność ludzi to nie doszłoby do wojen itd. Ale i tak nie da się niczego zmienic, więc myśłe że film ukazuje świetnie życie takich jak Hitler i jest pewna przestroga.

Garfield 26. listopada 2004, 18:49 AagGgGgGgAa

Rozpczarował mnie :/
Myslałam że film będzie spoko, ale kiedy go obejrzałam... no cóż... byłam rozczarowana. Film powinien być o wiele bardzije smieszny. WEszyscy myśląc o Garfildzie wyobrażają sobie wielkiego, pomarańczowego i odjazdowego kota, który rozśmiesza wszytskich nawet drapaniem sie po brzuchu. Jednak film okazał sie o wiele bardziej denny niz mogły to sobie wyobrażać osoby nienawidzące tego kota. Może, gdyby z filmu zrobiliby prawdziwą komedie, a nie komedie romantyczną, gdzie główną role odgrywa pies, jego właściciel i laska, to film byłby ciekawszy. Nienawidze kiedy reżyser próbuje zrobic z z komedii jakis film który wymusza łzy i wzruszenie. D.N.O! spodziewałam sie czegoś lepszego!


Zaj.biStY!!!
Film jest świetny.... W każdym razie o wiele lepszy od pierwszej części. Może fabuła nie jest najlepsza, ale motywy w więzieniu, z lesbijką itp. świetnie potrafia rozluźnić, pomagają spojrzeń na życie z lepszej strony i, najwazniejsze, rozsmieszają. Film oczywiście powinny ogląda osoby płci pięknej bo jesli oglądają go mężczyźni nie zrozumieja problemów Bridget Jones.
Komedia jest wpsaniała, szczególnie dla zakompleksionyc kobiet ;)

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

24 czerwca
17 czerwca
10 czerwca

Zapowiedzi

1 lipca
6 lipca
8 lipca
15 lipca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin