|

Wasze hity

KEI

Od 12 marca do odwołania wszystkie kina zamknięte !

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie placówki kulturalne w Polsce: muzea, teatry oraz kina zostały zamknięte do odwołania !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Wyświetlany poniżej repertuar jest nieaktualny !
Wyświetlamy go jedynie aby wyszukiwarki internetowe nie uznały strony za nieaktywną.

Profil: alekta

Komentarze do filmów:

Pianista 20. września 2002, 10:15 Jadzia

Plusy i minusy!
Ten film jest bardzo przejmujący,zwłaszcza dla ludzi,ktorzy są wrazliwi na krzywdę innych.Oglądałam ten film w pewnych chwilach nie patrząc się na ekran-po prostu za bardzo odczuwałam ból bohaterów.Muzyka miła dla ucha.Mankamentem filmu jest jego dlugość,a tak poza tym jest dobry.

Pianista 11. września 2002, 21:55 Mariola

Buuu...
Mam wrazenie czytajac recenzje,ze Wy ludzie nie piszecie tak naprawde o swoich refleksjach po obejrzenu filmu,tylko poprzez swoj odbior filmu probujecie narzucic innym swoj punkt widzenia.A wiadomo,kazdy idac do kina oczekuje czegos innego i nie mozna nikogo krytykowac za to,ze pisze negatywna badz pzytywna opinie.Piszcie jak wy odbieracie film i nie wtracajcie sie do innych...

Pianista 10. września 2002, 12:18 Luzar

Spoko...
pol na pol zgodze sie z Bogna i Malcolmem,ale muzyka jest spoko...

Pianista 10. września 2002, 12:15 bogusia

Popieram Malcolma X...
Gdyby nie fakt,ze film nakrecil Polański,to nikt zapewne by nie wiedzial,ze w kinach jest "pianista",a tak wiele szumu wlasciwie nie wiadmomo o co...

E=mc2 4. września 2002, 10:11 Bogusia

Mhhh...
Na filmie bylam wczoraj i powiem tak:typowo polski film,z typowo polskim humorem.Film ogolnie bez tresci,ale posmiac sie nawet bylo z czego.A czy warto isc?No coz to zalezy od czlowieka,czego po filmie oczekuje!

Faceci w czerni II 13. sierpnia 2002, 18:04 Basieńka

Ziewałam co chwila...
Poszłam na film ze swoim facetem i dlatego,że w poniedziałki filmy na Jana sa po 10.Posiedzialam sobie,popatrzylam,poziewałam i poszłam do domu.Nuda,to jest jedyne słowo, ktore cisnie mi sie na usta.

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

22 maja
15 maja

Zapowiedzi

1 czerwca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin