|

Wasze hity

KEI

Od 12 lutego kina znów otwarte !!

Od miesięcy miłośnicy X muzy nie mieli możliwości oglądania seansów w kinach. Od dnia 12 lutego kina znów mogą być otwarte

Z otwarciem się dla widzów wstrzymały się na razie multipleksy: Multikino, Cinema City oraz Helios. Otwarte są za to w większości kina studyjne !

Profil: kinomaniakOn

Komentarze do filmów:

La La Land 27. lutego 2017, 23:27 kinomaniakOn

..szkoda czasu!Zwiastun obiecywał dobrą muzykę! Reżyser moim zdaniem superfilmu - Whiplash - mógł podnieść poprzeczkę! Jak ktoś oglądał polski film "Disco Polo" - to jest lepszy! Beznadziejny musical pełen tandetnych podskoków w rytm kiepskiej muzyki. Nie mogłem się doczekać zapowiedzianego w zwiastunie otwarcia klubu jazzowego. Wyszlismy z ukochaną zniesmaczeni mocno.


Młodzi nie zrozumieją! Jak ktoś pamięta te czasy i totalny brak edukacji seksualnej - to uśmiech się pojawi na twarzy sam. Świetnie przedstawiona rewolucja seksualna w Polsce. Mocno realistyczne historie, dobra gra aktorów, temat ważny! Założę się, że KAŻDEGO oglądającego ten film - poruszą pokazane historie i obudzą wspomnienia!

La La Land 27. lutego 2017, 22:57 kinomaniakOn

Beznadzieja! Zwiastun zapowiadał świetną muzykę...reżyser wcześniejszym superfilmem Whiplash - również! i co? Mamy szmirę! Beznadziejny musical ze skaczącymi na ławkach w parku i maskach samochodów tancerzami! Muzyka zadowalająca gości wiejskich dyskotek - no chyba, że w drugiej połowie jest zmiana - nie wiem, nie doczekaliśmy się, wyszliśmy z kina! Czekaliśmy na moment, kiedy będzie obiecana w zwiastunie dobra muzyka w tworzonym klubie jazzowym. Mimo cierpliwości...nie dało się wytrzymać! Jak ktoś widział polski film "Disco Polo" - to jest on ...niebo lepszy, choć swoją wartość zawdzięcza i tak chyba "beznadziei" :-)

Konwój 27. lutego 2017, 22:49 kinomaniakOn

Mocny film! Warto zobaczyć! Świetna gra aktorów, pokazane różne punkty widzenia. Otwiera oczy na to jak "system" jest niesprawiedliwy oraz jak ci, którzy "system" tworzą starają się go we własnym zakresie naprawić. Mamy dwa systemy, oba chore - wymiaru sprawiedliwości oraz ...jego poprawiania. Film pokazuje jak środowisko pracy, może zmienić człowieka. Ciekawe jest to, że WSZYSCY kierują się bardzo ludzkimi przekonaniami zbudowanymi na podstawie swoich zepsutych i wypaczonych doświadczeń. Bardzo dobry film!

Lion. Droga do domu 27. lutego 2017, 22:38 kinomaniakOn

wciąga! Mocno przewidywalny jak to w kinie hinduskim ale z pewnością wart zobaczenia. Piękna historia, zwłaszcza dla kogoś kto zetknął sie z tematem poszukiwania "korzeni" i związków rodzinnych. Mocno wzruszający, zwiastun zachęca tematem a sam film zaspokaja oczekiwania

Lekarstwo na życie 27. lutego 2017, 22:32 kinomaniakOn

Mieszane uczucia, z kina nie wyszliśmy ale do samego końca szuka się przesłania. Film ogląda się dla samego "oglądania" jakby czytać książkę, która nie wnosi nic szczególnego i nie pobudza do myślenia...ale fajnie się czyta, przeżywając jakąś przygodę......
...a może jest pewien sens...może chodzi właśnie o ucieczkę ludzi osiągających ogromne sukcesy?...o to, że tak na prawdę nie mają łatwego życia i uciekają pod pretekstem leczenia choroby w piękne miejsca, najpiękniejsze miejsca na świecie - bo widoki zapierają dech :-).
Jednak mało kogo to obchodzi, poza tym nie chodzi o to żeby z wysiłkiem domyślać się co można wyciągnąć z filmu....
Można polecić komuś kto lubi horrory, lubi się bać ale nie ma odwagi samemu na nie chodzić - tu strach jest umiarkowany i wszystko mocno przewidywalne.

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

5 marca
26 lutego

Zapowiedzi

12 marca
19 marca
26 marca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin