bialystok.repertuary.pl
Film

Zaklęci w czasie

The Time Traveler's Wife
Reżyseria: Robert Schwentke

Repertuar filmu "Zaklęci w czasie" w Białymstoku

Brak repertuaru dla filmu "Zaklęci w czasie" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Zaklęci w czasie
Tytuł oryginalny: The Time Traveler's Wife
Czas trwania: 107 min.
Produkcja: USA , 2009
Premiera: 20 listopada 2009
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Robert Schwentke
Obsada: Rachel McAdams, Eric Bana, Ron Livingston

Zaklęci w czasie to film oparty na popularnej książce o miłości, która pokonuje barierę czasu.
Clare (grana przez Rachel McAdams), przez całe swoje życie jest zakochana w Henrym (w tej roli Eric Bana). Wierzy w to, że są sobie przeznaczeni, chociaż tak naprawdę nigdy nie wie, kiedy ich ścieżki się rozejdą. Henry potrafi bowiem przemieszczać się w czasie. Ten niezwykły dar i zarazem przekleństwo jest wynikiem rzadkiej choroby genetycznej, która skazuje go na wieczne i mimowolne podróże w czasoprzestrzeni. Bohater nie ma nad tym żadnej kontroli. Pomimo tego, że podróże Henry'ego często rozdzielają parę bez ostrzeżenia, Clare nie ustaje w dążeniu do budowania wspólnego życia ze swoją jedyną, prawdziwą miłością.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1384 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Dawid 12. sierpnia 2010, 10:28

Ksiązka jest super, film również, kilka faktów jest zmienionych (aby lepiej wyszło w wersji ekranowej), polecam, naprawdę jestem pod wrażeniem :)

monek 6. grudnia 2009, 23:44

Podczas pierwszych 10 minut filmu pomyślałem: "Trudno, trzeba będzie jakoś wytrzymać do końca". Po 100 minutach, które przeszły jak burza, zrobiło się mi przykro, że film już się kończy. Niesamowita opowieść, przepiękna historia, wspaniała gra aktorska. Film, który momentami bawi, ale przede wszystkim porusza do łez. Gorąco polecam wszystkim wrażliwym na piękno i tym, którzy szukają w kinie powiewu nowej świeżości, gdzie realność z odrobiną fantazji tworzy cudowny obraz interpersonalnych relacji. To poetycki obraz ukazujący problemy egzystencjalno-uczuciowe obecnego pokolenia. Wiara w człowieka, życiowe wybory i możliwą do przetrwania przyszłość to problemy, z jakimi borykają się główni bohaterowie filmu. Co czyni nasze życie wyjątkowym, ile jesteśmy w stanie znieść, aby stwierdzić, iż mimo wszystko nie żałujemy żadnej naszej życiowej decyzji. Koneserzy filmu, osoby wrażliwe oraz poszukujące życiowego mistycyzmu na pewno dostrzegą to małe arcydzieło i jeszcze niejednokrotnie wrócą do niego.

gerlah 21. listopada 2009, 19:21

film ciągnie sie... kicha :-(...

Mika 7. listopada 2009, 10:55

Książka była cudowna...aż boję się zobaczyć film..... Mam nadzieję, że będzie chociaż w połowie tak dobry..

Dodaj nowy komentarz Zaklęci w czasie

Twoja opinia o filmie: