|

Wasze hity

KEI

Od 12 lutego kina znów otwarte !!

Od miesięcy miłośnicy X muzy nie mieli możliwości oglądania seansów w kinach. Od dnia 12 lutego kina znów mogą być otwarte

Z otwarciem się dla widzów wstrzymały się na razie multipleksy: Multikino, Cinema City oraz Helios. Otwarte są za to w większości kina studyjne !

Wizyta (dokument)

The Visit
Reżyseria: Michael Madsen

Repertuar filmu "Wizyta (dokument)" w Białymstoku

Brak repertuaru dla filmu "Wizyta (dokument)" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Wizyta (dokument)
Tytuł oryginalny: The Visit
Czas trwania: 94 min.
Produkcja: Finlandia / Dania , 2015
Gatunek: dokumentalny
Premiera: 2 października 2015
Dystrybutor filmu: Against Gravity

Reżyseria: Michael Madsen
Obsada: Olivia DeJonge, Ed Oxenbould, Deanna Dunagan

Czy jesteśmy gotowi na spotkanie z obcymi? Czy mają w naszym świecie takie same prawa,
jak my? Co im powiemy, gdy ich spotkamy i w jaki sposób będziemy się z nimi komunikować? Wiedeński UNO-city to kompleks budynków stanowiący dziś jedno z najważniejszych miejsc na świecie. Jego eksterytorialny status, a także architektura, przypominająca późne lata 70. ubiegłego wieku, powodują, że przypomina statek kosmiczny, który wylądował w środku cywilizowanego świata. Wewnątrz tej imponującej instytucji, która reprezentować ma wiarę w ludzkość, znajduje się OOSA, czyli Biuro Unii Europejskiej do Spraw Kontaktu z Obcymi Cywilizacjami. To tutaj naukowcy z różnych dziedzin opracowują procedury kontaktu z obcymi. Ludzkość marzy o tym od ponad wieku.

Film pokazuje, jak scenariusz znany nam do tej pory z science fiction może zmienić się w rzeczywistość. Dowiadujemy się, jak hipotetycznie mogłoby wyglądać spotkanie z obcymi. W iedzibie OOSA nagle dzwoni telefon. Dyrektor generalna, astrofizyk Dr. Mazlan Othman, nformuje, że obcy przybyli. Aby zapobiec panice trzeba uspokoić mieszkańców Ziemi. Jednak rzybycie obcych rodzi wiele problemów oraz naukowych, egzystencjalnych i filozoficznych kwestii i pytań. Czy uda się je rozwiązać?
Jak zachowamy się wobec obcych i co zrobimy, gdy od nas wyjadą? I w końcu – czy nasze życie po takiej wizycie będzie takie samo, jak przedtem?Średnia ocena: 1.0
rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0 rating 1.0
Oceniono 1 razy. | Oceń film

Wasze opinie

bystry 19. października 2015, 9:58

Wczoraj 18.10.2015 w kinie Manufaktura ,poszliśmy na ten film.Takiego Gniotu i Gówna w życiu nie widziałem.Strata czasu ,strata kasy ,lepiej było sie opić za to niż oglądac flaki z olejem.Nie POLECAM!!!

Dodaj nowy komentarz Wizyta (dokument)

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

26 lutego
15 lutego
12 lutego

Zapowiedzi

5 marca
12 marca
19 marca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin