bialystok.repertuary.pl
Film

Skąd wiesz?

How Do You Know?
Reżyseria: James L. Brooks

Repertuar filmu "Skąd wiesz?" w Białymstoku

Brak repertuaru dla filmu "Skąd wiesz?" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Skąd wiesz?
Tytuł oryginalny: How Do You Know?
Czas trwania: 121 min.
Produkcja: USA , 2010
Premiera: 11 marca 2011
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: James L. Brooks
Obsada: Reese Witherspoon, Paul Rudd, Jack Nicholson

Lisa (Witherspoon) jest kobietą, dla której aktywność fizyczna od najmłodszych lat jest pasją życia. Kiedy zostaje usunięta z drużyny w pewnym sensie również ziemia usuwa jej się spod nóg – wszystko, co było dla niej ważne w minucie przestało istnieć. Nie wiedząc do końca czym się zająć, Lisa zastanawia się nad rozpoczęciem bardziej ustabilizowanego życia. W takim niezbyt rokującym na przyszłość nastroju zaczyna romans z Mattym (Wilson), zawodnikiem liczącej się drużyny baseballa, narcystycznym i skoncentrowanym na sobie facecie, nie pozbawionym jednak uroku osobistego.
George Madison (Rudd) to twardo stąpający po ziemi, urodzony biznesmen. Ma trudne relacje z ojcem, Charlesem (Nicholson), które jeszcze bardziej zostają wystawione na próbę w momencie, kiedy George jest oskarżony o przestępstwo finansowe, którego nie popełnił. Chociaż może trafić do więzienia, George stara się zachować spokój i trzeźwość umysłu , a to dzięki wrodzonej uczciwości i optymizmowi.
Zanim jeszcze relacja Lisy i Matta nabierze rozpędu, przypadkowo spotyka ona George. Z jednej strony dla obojga jest to jeden z najgorszych dni w życiu – Lisa straciła miejsce w drużynie, a George przechodzi trudne chwile w firmie, z drugiej, kiedy cały świat wydaje się rozpadać na kawałki, tych dwoje odkrywa, że właśnie rodzi się coś wspaniałego.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1129 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Skąd wiesz?

Wasze opinie

Gośka 16. marca 2011, 9:53

Film, pomimo niezłej obsady aktorskiej, nudny do zaśnięcia. Najlepszą rolą wg mnie była postać portiera w domu w którym mieszkali panowie. Reszta film do drzemki, zdecydowanie nie polecam.

Sylwia 16. marca 2011, 9:35

Dla tych co lubią Reese, lekką romantyczną komedie na pewno się nie zawiodą. Nie ma sensu, żeby wielbiciele opery czy horrorów oceniali ten film. Trzeba być świadomym co to jest komedia romantyczna. Rozluźniający zabawny film.

tirarira 14. marca 2011, 10:19

całkiem przyjemny, choć momentami można się pogubić ;p ponieważ dialogi są tak pogmatwane, że na prawdę można :) ale ogólnie fajna komedia. Czasami próba rozśmieszenia widza nie trafiona, ale mimo wszystko nie nudziłam się :)

subiii 14. marca 2011, 6:28

Kino powinno doplacac jeszcze ludzia zeby wogole chcieli zobaczyc ten film. najgorszy film w moim zyciu. flaki z olejem ... nudny nie ciekawy. o nic w niem nie chodzi. ja 2 razy usypialem a dziewczyna w polowie chciala wyjsc ...
nie polecam.

Dodaj nowy komentarz Skąd wiesz?

Twoja opinia o filmie: