|

Wasze hity

  1. Johnny
  2. Orzeł. Ostatni patrol
  3. Prorok
  4. Detektyw Bruno

Nożownik

The Hunted
Reżyseria: William Friedkin

Repertuar filmu "Nożownik" w Białymstoku

Brak repertuaru dla filmu "Nożownik" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Nożownik
Tytuł oryginalny: The Hunted
Czas trwania: 94 min.
Produkcja: USA , 2003
Premiera: 12 września 2003
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: William Friedkin
Obsada: Tommy Lee Jones, Benicio Del Toro, Connie Nielsen

Zdobywca Oscara, William Friedkin zapewnia miłośnikom kina akcji mocne wrażenia. Reżyser skompletował do filmu „obsadę marzeń”, Benicio Del Toro i Tommy Lee Jones stają naprzeciwko siebie w śmiertelnej rozgrywce. L.T. Bonham (Tommy Lee Jones) - były instruktor Sił Specjalnych. Szkolił perfekcyjne maszyny do zabijania. Paradoksalnie, uczył czegoś, czego sam nigdy nie doświadczył – nigdy nikogo nie zabił. Aaron Hallam (Benicio Del Toro) – prawdopodobnie najbardziej uzdolniony uczeń Bonhama. Odkąd w Kosowie poczuł zapach krwi, nie może się od niego uwolnić. Uzależniony od zabijania, nie jest w stanie funkcjonować w normalnym świecie. Po latach spotkają się w lesie, na ponurym polowaniu...Kto będzie myśliwym, a kto zwierzyną?Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1302 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Krzysztof 22. marca 2021, 8:08

Trudno napisać uczciwą opinię, spełniając warunek niezamieszczania obraźliwych opinii. Nie do wiary, że takiego gniota mógł wydusić Friedkin. Chyba że realizację dosłownie każdej sceny powierzył bandzie przedszkolaków. Nie ma co wymieniać absurdów - nic się nie trzyma kupy, film złożony z akcji kompletnie niemożliwych do wykonania przez nadludzi, okraszonych samopiorącymi się krwawymi ciuchami, rysoodpornymi autami, bandą ślepych snajperów i innymi absurdami.
Widzę, że film ma na stronach opinie 3/5, 3.7/5 do 6.3/10. Moim zdaniem to nadmiar życzliwości, albo dowód na to, że duraczenie społeczeństw się powiodło. Daję 2/10 tylko dlatego, że wiem o istnieniu jeszcze większych bzdur. Nie wierzysz, to obejrzyj i spróbuj uczciwie się nie zgodzić i dać wiecej, niż 3/10.

elio 15. października 2003, 21:49

super
super

cieniu 29. września 2003, 0:13

Doskonaly
Swietny film akcji. Tommy Lee Jones znowu mnie nie zawiodl, ten film to doskonala rozrywka, akcja wartka, doskonale zdjecia, jednynie fabula wydaje sie dosc oklepana.... ale to w koncu film akcji:)

Dodaj nowy komentarz Nożownik

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

25 listopada
18 listopada
11 listopada

Zapowiedzi

Repertuar Kin