|

Wasze hity

KEI

Od 12 lutego kina znów otwarte !!

Od miesięcy miłośnicy X muzy nie mieli możliwości oglądania seansów w kinach. Od dnia 12 lutego kina znów mogą być otwarte

Z otwarciem się dla widzów wstrzymały się na razie multipleksy: Multikino, Cinema City oraz Helios. Otwarte są za to w większości kina studyjne !

Repertuar filmu "Hel" w Białymstoku

Brak repertuaru dla filmu "Hel" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Hel
Tytuł oryginalny: Hel
Czas trwania: 91 min.
Produkcja: Polska , 2015
Gatunek: thriller
Premiera: 5 sierpnia 2016
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Katarzyna Priwieziencew, Paweł Tarasiewicz
Obsada: Philip Lenkowsky, Marcin Kowalczyk, Małgorzata Krukowska

Reżyserski debiut duetu Katii Priwieziencew i Pawła Tarasiewicza. W roli głównej Marcin Kowalczyk, czyli niezapomniany Magik z „Jesteś Bogiem”, a ostatnio Tryton z „Córek Dancingu” – Najlepszego Debiutu 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. W sierpniu 2015 „Hel” zdobył nagrodę na międzynarodowych targach filmowych Golden Carpathian Prize dla najlepszego projektu. Znalazł się również w doborowym gronie filmów pokazywanych podczas 31. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

W niewyjaśnionych okolicznościach zostaje zamordowana trójka młodych turystów. Tajemnicza zbrodnia łączy ze sobą młodego chłopaka Kaila (Marcin Kowalczyk) oraz Milę (w tej roli debiutantka, Małgorzata Krukowska), striptizerkę w lokalnym barze. Głównym podejrzanym jest amerykański pisarz Jack (Philip Lenkowsky), który przyjechał do Polski pisać nowy scenariusz. Wkrótce śledztwo odkryje mroczne sekrety, skrywane na małym, odciętym od świata i na pozór spokojnym półwyspie helskim.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 2 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Hel on IMDb

Trailer filmu: Hel

Wasze opinie

dd29 10. sierpnia 2016, 7:59

Mnie cierpliwości zabraklo, wyszlam w trakcie seansu.

Marcin 9. sierpnia 2016, 7:08

Jak dla mnie szału nie było, film nudny ale mroczny (widać, że swój udział miał śp. Marcin Wrona). Film, który musiał mieć bardzo mały budżet, nakręcony na parkingu zdezelowanych przyczep campingowych, z udziałem paru aktorów i kilku statystów. Oczywiście co jakiś czas pokazana jest również bałtycka plaża i fale morskie. Zdecydowanie polecam aby zobaczyli go obecni Hunowie, może nie pojadą wówczas nad morze. Wszystkim wybierającym się na film życzę cierpliwości do końcowych napisów.

Dodaj nowy komentarz Hel

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

5 marca
26 lutego
15 lutego

Zapowiedzi

12 marca
19 marca
26 marca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin