|

Wasze hity

  1. Top Gun: Maverick

Repertuar filmu "0_1_0" w Białymstoku

Brak repertuaru dla filmu "0_1_0" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu 0_1_0

Czas trwania: 86 min.
Produkcja: Polska , 2008
Premiera: 14 listopada 2008
Dystrybutor filmu: Gutek Film

Reżyseria: Piotr Łazarkiewicz
Obsada: Maria Seweryn, Rafał Mohr, Maria Peszek, Rafał Maćkowiak, Wiesław Komasa

Nadmorskie miasto. Poranna audycja w lokalnym radiu. Spiker rozpoczyna radiowy dzień od słów: „Witam was serdecznie. Jak się czujecie tego pięknego dnia? Nie jest piękny? O, nie. Każdy dzień jest piękny. Mówią, co prawda, że nadciąga huragan i zmiecie nas z powierzchni ziemi, ale ja w to nie wierzę. Wyjrzyjcie przez okno, to poczujecie, że nic nie może się stać”.
Zapowiada się całkiem zwykły dzień. Dzień, w czasie którego widzowie mają okazję podpatrzeć życie siedmiu par. Może się zdawać, że kamera wychwytuje urywki życia przypadkowych postaci. To złudzenie. Osoby te, choć się nie znają, były kiedyś świadkami pewnego wypadku, który odcisnął na nich piętno. Na każdym inne, ale jednak…
Pierwsza para: Maciek (Wojciech Brzeziński) i Lena (Małgorzata Buczkowska). On miał wypadek samochodowy. Podróżował wtedy z kochanką. Teraz jest przykuty do wózka inwalidzkiego. Podejrzewa swoją żonę o zdradę. Jego obsesja, napastliwość, agresja rujnują ich życie.
Para druga: Kasia (Maria Seweryn) znalazła mężczyznę (Tomasz Tyndyk), z którym chciałaby spędzić życie. Gdy chłopak wyznaje jej, że jeszcze niedawno był kobietą, ona nie może sobie tego wytłumaczyć.
Pary trzecia, czwarta, piąta, szósta i siódma też mają swoje dramaty, tajemnice.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1290 razy. | Oceń film

Trailer filmu: 0_1_0

Wasze opinie

Mimbla 9. grudnia 2008, 23:47

Fajny klimat, muzyka, dobrze sie ogladalo mimo pewnych nieścisłości czasem, no i mój ulubiony Rafał Maćkowiak. Jest w tym filmie intrygująca świeżość, kilka scen zapada w pamięć. Polecam tym, którzy lubią niekonwencjonalne kino!

primo19 23. listopada 2008, 1:04

Mocno kulejące kino, za którym stoi jednak wyjątkowa wrażliwość reżysera. Pomieszanie konwencji kina i teatru niezbyt udane; trzeba było zdecydować się albo na maximum jednego, albo maximum drugiego.

kinia 21. listopada 2008, 10:45

To prawda film jest dziwny! a do tego nic z niego nie mogłam wywnioskować! nie wiem tak naprawdę co ich łączyło- mnie ten film oglądało się dość ciężko...mocno przesadzony

maja_ 19. listopada 2008, 20:22

zgadzam się:) właśnie takie miałam odczucia. Ten film był dziwny ale mnie zaintrygował. i przede wszystkim bardzo mi się muzyka podobała.

raj 16. listopada 2008, 1:09

Dziwny film, czego można się było zresztą spodziewać wiedząc, na czym jest oparty scenariusz. Nie za bardzo wiadomo, kto jest kim i o co w tym filmie chodzi, ale mimo tego jakoś wciąga i dobrze się to ogląda...

Dodaj nowy komentarz 0_1_0

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

24 czerwca
17 czerwca
10 czerwca

Zapowiedzi

1 lipca
6 lipca
8 lipca
15 lipca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin