|

Top 10

  1. In the Mood for Love
  2. Złoto

Profile: Małgorzata

Films comments:

8 mile 22. January 2003, 13:40 Małgorzata

KOLEJNE ROZCZAROWANIE!!!
Po raz kolejny bardzo się rozczarowałam.
Przede wszystkim Raczkiem - który polecał tenże film. Zazwyczaj mogłam polegać na jego opinii. Niestety nie w tym przypadku.
Film bowiem, okazał się BEZNADZIEJNY. Praktycznie nie posiada fabuły - sądząc po narzekaniach innych widzów - są ze mną zgodnie. Przez cały czas czekałam na zawiązanie akcji - jednakże nic takiego się nie zdarzyło.
Koniec filmu powinien być jego początkiem.
A tytułowa piosenka - ta, która ściąga masy do kina pojawia się tylko raz w całości.
Przy końcowych napisach.
Jeśli chodzi o stronę muzyczną filmu - jest to jeden, wielki bełkot. Bardzo przy tym wulgarny i prymitywny. Z komentarzami, że Eminem jest w tej roli naturalny, mogę się zgodzić.
On po prostu W OGÓLE nie gra. Jest prostacki i prymitywny.
A jego niebieskie oczy (tak bardzo eksponowane w filmie) nie robią na mnie żadnego wrażenia.
Są kolejnym chwytem zastosowanym przez producentów. Nawiasem mówiąc, powinni się wstydzić takiej produkcji po ostatnim "Pięknym umyśle".
Odradzam. Szkoda pieniędzy i czasu.
Polecam natomiast "Bezsenność" - bardzo dobry film z ciekawą fabułą. Al Pacino jak zawsze świetny. Na jego przykładzie można zrozumieć czym jest PRAWDZIWE aktorstwo.
Polecam.

Edi 26. November 2002, 9:02 Małgorzata

WSPANIAŁY I MĄDRY FILM
Wspaniały, piękny i mądry film. Dawno żaden film nie zrobił na mnie takiego wrażenia i nie skłonił do tylu refleksji. Z tego zresztą co zauważyłam nie tylko ja miałam takie odczucia. Po zakończeniu seansu kilka osób wyszło, większość natomiast została w milczeniu w swoich fotelach. Film jest piękny, świetnie zrobiony.Na uwagę zasługują także wspaniałe zdjęcia. Natomiast kreacja głównego bohatera jest bardziej niż wybitna.
Szczerze polecam.

The Ring 26. November 2002, 8:49 Małgorzata

BEZNADZIEJA
Film jest wybitnie beznadziejny i szczerze go wszystkim odradzam. Fabyła wyjątkowo błaha i nędzna.. a przy tym jeszcze naciągana. Może bym zniosła ten film ale scena finalna gdy dziecko wychodzi z telewizora i zabija jest dla mnie szczytem kiczu. Nie mówiąc już o tym,że cały film jest pozbawiony sensu - potęguje to jeszcze własnie jego zakończenie.
Odradzam.

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

27 May
20 May
13 May

Coming soon

3 June
10 June
17 June
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2022 Repertuary.pl