|

Top 10

  1. Nędzarz i Madame
  2. PitBull
KEI

The Hurt Locker


Directed by: Kathryn Bigelow

Cinema program "The Hurt Locker" in Białystok

No showtimes for movie "The Hurt Locker" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster The Hurt Locker. W pułapce wojny
Original title: The Hurt Locker
Runtime: 127 min.
Production: USA , 2008
Distribution: Kino Świat

Directed by: Kathryn Bigelow
Cast: Jeremy Renner, Anthony Mackie, Guy Pearce, Ralph Fiennes, Brian Geraghty

Akcja filmu Kathryn Bigelow, autorki takich obrazów jak „Na fali”, „Dziwne dni” czy „Przekleństwo wyspy”, dzieje się w Iraku i opowiada o dokonaniach elitarnej jednostki saperów.

James (Jeremy Renner)obejmuje dowództwo nad oddziałem wykwalifikowanych specjalistów w czasie trwania poważnego konfliktu. Zaskakuje swoich podwładnych decyzjami, które sprawiają, że wydaje się, że śmierć jest mu obojętna. W czasie gdy żołnierze próbują okiełznać swojego nieprzewidywalnego dowódcę, irackie miasto, w okolicach którego stacjonują, pogrąża się w chaosie.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1405 votes. | Rate movie

Your comments

Gusia l23 20. April 2010, 17:16

Jeden z najlepszych filmów jaki widziałam ostatnimi czasy. Nie dziwię się że wygryzł avatara na rozdaniu oskarów:P Należy jednak podkreślić, że amerykanie kochają takie ckliwe historie.
8.5/10pkt

SZEF 4. April 2010, 22:05

Dobry film ale Helikoptera w ogniu nie przebije, A Jarhead oglądałem i tam się nic nie dzieje ani jednej kuli nie wyszczelili przełazili cały film i tyle. A wracając do filmu "The Hard locker" to nie wiem za co dostał ten film i od kogo ten oskara bo chyba tylko od Amerykanów za wojnę i Iraku. Film nie szczególny pokazuje co robi wojna z człowiekiem i tyle, jest to smutne ale sami się tam pchali, jak nie oni to politycy. Pozdrawiam

yossarian 29. March 2010, 22:36

Nie, no sorry, o czym my tu mówimy? Film może i jest niezły i odrobinę inny od typowego filmu wojennego (nie ma tyle propagandy antywojennej) jednakże nie jest to żadna rewelacja. Co najwyżej poprawnie zagrana historia oddziału saperów służących w wyjątkowo ciężkich wrunkach, gdzie wrogowie są ubrani tak samo jak cywile, a atmosfera zagrożenia nie znika przez 24 h na dobę. Nie ma tu nic nowego, żadnego świeżego spojrzenia czy nowatorstwa.
To tylko dobre rzemiosło. Trudno go w ogóle porównywać do Czasu apokalipsy, Plutonu, Full Metal Jackett, Urodzonego 4 lipca, Między niebem, a ziemią.

Maurosso 14. March 2010, 18:55

Helikopter w ogniu sietnym filmem wojennym :D Muahaha, dobre :D
Póki co chyba niedoścignionym jest Jarhead...ale mało kto go zna.

jero 14. March 2010, 0:22

"Helikopter w ogniu"? masz na myśli tą bajeczkę gdzie kolesie w sztabie oglądali sobie na telewizorach plazmowych filmy wojenne?

kamiseq 10. March 2010, 19:31

no to dostała

mojobeat 7. March 2010, 15:34

Film wojenny objawienie, ktory zmieni moim zdaniem w jaki sposob bedzie sie krecilo filmy tego typu. Wedlug mnie ma on dziesiec razy wiecej akcji i napiecia niz swietny swego czasu "Helikopter w ogniu" Ridleya Scotta. Mamy tu przede wszystkim genialny scenariusz, ktory swietnie przekazuje portrety psychologiczne glownych bohaterow, popis aktorski, no i idealne zdjecia i montaz. Przy czym ten film wyglada jak dokument. Mysle, ze rezyserka, byla zona Jamesa Camerona powinna dostac za niego kilka Oscarow.

Add new comment The Hurt Locker

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

26 November
19 November
12 November
11 November
10 November

Coming soon

3 December
10 December
17 December
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl