|

Top 10

KEI

Od 12 lutego kina znów otwarte !!

Od miesięcy miłośnicy X muzy nie mieli możliwości oglądania seansów w kinach. Od dnia 12 lutego kina znów mogą być otwarte

Z otwarciem się dla widzów wstrzymały się na razie multipleksy: Multikino, Cinema City oraz Helios. Otwarte są za to w większości kina studyjne !

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej


Directed by: Maria Sadowska

Cinema program "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" in Białystok

No showtimes for movie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
Original title: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
Runtime: 117 min.
Production: Polska , 2017
Category: biography / drama
Release Date: 27 January 2017
Distribution: Next Film

Directed by: Maria Sadowska
Cast: Magdalena Boczarska, Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk

Michalina Wisłocka wrote a book that changed everything. But before the "Art of Love" won the domestic market and revolutionized bookselling sexuality PRL, its author had to go a long way. The famous gynecologist devoted years to overcome the conservative customs and jostling with the soulless censorship. The story about the creation of "The Art of Love" Michalina Wisłocki is the story of the sexual revolution in communist version.
Average rate: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
218 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej on IMDb

Movie trailer: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Your comments

ewa 17. April 2017, 13:47

film świetny polecam każdemu a jeśli chodzi o zacofanie to teraz też tak jest bo dzieciaki czerpią wiedzie z filmów z internetu i nie jest całkiem to czego potrzebują wiedzieć, rodzice do tej pory nie potrafią rozmawiać na temat sexu i zabezpieczeń a szkoda bo powinni.

lena 15. April 2017, 16:44

Film piękny, subtelny, pomimo dużego ładunku erotyki, mówiący o ważnych sprawach i aspektach kobiecego życia. Wspaniałą rola M. Boczarskiej i E.Lubosa. Jakie ciekawe, że dziś nadal o kobietach chcą decydować: kosciół i jakaś partia. Jak mało sie zmieniło.

Piotr 19. March 2017, 11:28

Jeszcze nie byłem ale kometarze sa na tyle rozbiezne ze warto pojsc azeby miec swoje zdanie

narsta 19. March 2017, 10:59

wielki szacunek dla kobity , która uświadomiła kobietom ich wartość jak zarazem hipokryzję męskich szowinistycznych zachowań tej części z testosteronem .

Katarzyna 13. March 2017, 12:48

A ja obejrzałam historię kobiety, która zmaga się z konsekwencjami swoich wyborów. Nietuzinkową opowieść o poszukiwaniu i dzieleniu się prawdą, w którą się wierzy,ale i nieustannie weryfikuje. I o zaskakującej sile, którą rozmnażamy swoją wiarą i nadzieją.Teatralność i czasem przerysowanie formy uznaję za dopełnienie przekazu.Zamiast skupiać się na nie-perfekcyjności, może poszukać w niej sensu?

Barbara 6. March 2017, 20:49

Film od początku do końca oglądałam z zainteresowaniem. Pamiętam tamte czasy i nic mnie nie raziło. Serdecznie polecam.

opserfer 5. March 2017, 22:50

Genialny ! Momentami bardzo zabawny, momentami dajacy do myslenia... 10/10 !

Arogna 5. March 2017, 17:47

Ogladalam. Wsruszylam sie, bo niekazdy rozumie jak mozno zyc z mezem ktury cie paralizuje. O seksie czlowiek w 60 latach nic niewiedzial. A po latach spotyka wlasnie kogos przydkiego dzieki kturemu przezywa roskosz. Samo zycie.

krkowianka 4. March 2017, 14:10

urocza ramotka, nieco nieprawdziwa.

kinomaniakOn 27. February 2017, 23:11

Młodzi nie zrozumieją! Jak ktoś pamięta te czasy i totalny brak edukacji seksualnej - to uśmiech się pojawi na twarzy sam. Świetnie przedstawiona rewolucja seksualna w Polsce. Mocno realistyczne historie, dobra gra aktorów, temat ważny! Założę się, że KAŻDEGO oglądającego ten film - poruszą pokazane historie i obudzą wspomnienia!

Korion 26. February 2017, 20:25

Jeden z nie wielu dobrych filmów polskich nakręconych po 90 roku.
Wspaniała gra Boczarskiej pozostali aktorzy tez dobrze grali.
Polecam.

rr 20. February 2017, 12:38

film ogląda się świetnie pod każdym kątem 10/10

Agnieszka Monika 19. February 2017, 22:28

Ja uważam, że film jest dobry. Boczarska świetnia zagrała rolę Michaliny Wisłockiej. Film dobrze pokazuje realia tamtych czasów. Biografia Wisłockiej też dobrze i ciekawie opowiedziana. Film o życiu i o miłości,która jest przecież ważną częścią życia.Uważam, że to dobry warty zobaczenia polski film.

Farmer 19. February 2017, 9:47

Rozczarowanie. Tylko dobra reklama.

Żona i mama 18. February 2017, 8:47

Byłam dwa tygodnie temu i ciągle o nim myślę ... Film nie dla dzieci, polecam :)

Kocham Kino 17. February 2017, 22:07

Jak się w TVNie obejrzało pierwszy odcinek gniota pt. "Belle Epoque", to taka produkcja, jak "Sztuka kochania" wydaje się arcydziełem… Generalnie w kinie polskim wielkiej konkurencji nie ma, więc jak dialogi są jako tako słyszalne, to już jest dobrze. Jak niewiele trzeba, żeby polski widz był zadowolony. "La la land" mu się raczej nie podoba, choć w amerykańskiej produkcji nie ma ani jednego fałszywego tonu, a perfekcja wykonania nie zagłusza tam emocji. W "Sztuce kochania" emocji nie ma za grosz; perfekcjonizmu też nie za wiele (co prawda Boczarska "zasada się" na "perfekcyjną rolę życia", ale to "zasadzanie" wyłazi z niej nawet przed kamerą, co skutecznie z potencjalnie "wielkiej roli" robi tylko "dobrą rolę"). W związku z tym "Sztuka kochania" nominacji do Oskara w kategorii "Najlepszy film zagraniczny" nie dostanie. W ogóle żadnej nagrody nie dostanie, oczywiście poza festiwalem w Gdyni, bo tam jakiś polski film ostatecznie "Orły' zgarnąć musi - wyjście raczej nie ma. Czekam na "Pokot" - mam nadzieję naprawdę kawałek "Kina" przez duże "K", a nie jak "Sztuka" - format ledwie małoekranowy pokazywany, nie wiedzieć dlaczego, w salach kinowych.

Majka 15. February 2017, 16:42

W 100 % zgadzam się z Jackiem (wpis z 7.02.)Może podobać się osobą młodym, którzy nie znają realiów tamtych czasów. Kostiumy i sceneria niezbyt dobrze dobrane (w latach 50-tych i 60-tych kobiety nie chodziły nagminnie w spodniach, moda weszła dopiero w latach 70-tych. Również w latach 70-tych książka nie mogła kosztować 500 zł. nawet kupowana na legendarnym bazarze Różyckiego. Wtedy jeszcze nie zarabialiśmy milionów, to było dopiero w latach 80-tych. A tak w ogóle - to Wisłocka pisała głównie o miłości i pięknej seksualności, a nie o wulgarnym seksie, jak to przedstawiono w filmie.

michalina 14. February 2017, 11:57

Wspaniały film pokazuje walkę kobiety o prawo do miłości oraz decydowania o sobie wbrew głoszonym przez komunistyczna i katolicką ideologię. Wspaniała gra aktorów Boczarska oraz Lubos . Polecam

Anna 14. February 2017, 8:39

Jeden z najlepszych polskich filmów! Wspaniała gra Boczarskiej, ale też wszystkich innych drugoplanowych. Kobiety idźcie na film ze swoimi Panami.

maria 13. February 2017, 13:08

Świetny film dla dorosłych pamietajacych te czasy. M. Bojarska swietna rola. Polecam

Add new comment Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

5 March
26 February
15 February

Coming soon

12 March
19 March
26 March
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl