|

Top 10

KEI

Od 12 marca do odwołania wszystkie kina zamknięte !

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie placówki kulturalne w Polsce: muzea, teatry oraz kina zostały zamknięte do odwołania !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Wyświetlany poniżej repertuar jest nieaktualny !
Wyświetlamy go jedynie aby wyszukiwarki internetowe nie uznały strony za nieaktywną.

The Predator


Directed by: Shane Black

Cinema program "The Predator" in Białystok

No showtimes for movie "The Predator" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Predator
Original title: The Predator
Runtime: 101 min.
Production: Kanada/USA , 2018
Category: action / adventure / horror / sci-fi / thriller
Release Date: 14 September 2018
Distribution: Imperial Cinepix

Directed by: Shane Black
Cast: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay

Director Shane Black ("Iron Man 3") presents a spectacular science fiction movie that is revolutionizing the Predator series. This time the spectacular hunt moves from distant corners of the cosmos directly to the streets of a small town in the American province.

The most dangerous hunters of the universe are stronger, wiser and deadlier than ever before, because they have undergone genetic modification, enriching themselves with the DNA of other species. When a small boy accidentally brings them back to Earth, only a branch of former soldiers and a professor of evolutionary biology can prevent the destruction of the human race.
Average rate: 6.0
rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0
24 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Predator on IMDb

Movie trailer: The Predator

Your comments

kacper 30. September 2018, 18:12

Pierwsze 2 predatory były jak obcy - wyjątkowe - natomiast nowe predatory są jak naga broń lub jak straszny film czyli szydera z oryginału. Powiem wam że Predators z 2010 roku przy tym mizernym filmie jest jak prawdziwy majstersztyk. Tyle w temacie.

ZIBI 23. September 2018, 11:02

GDYBY POPRAWIĆ SCENARIUSZ I WYCIĄĆ CAŁY HUMOR WTEDY TEN FILM BYŁBY ZNOŚNY - KLIMAT, AKCJA , JATKA, I POWAGA. TEGO OCZEKUJE KAŻDY FAN PREDATORA A NIE KOMEDII KLASY B Z PREDATOREM W TLE...NIE NIE...

Greg 22. September 2018, 20:33

O mało co nieposzedłem zniechęcony wcześniejszymi opiniami. Film jak godny polecenia, ale nie dla "fanatyków mrocznego predatora". Film łamie utrzymaną konwencję. Owszem Predator - jest, akcja - jest. To co niektóre osoby traktują jako słaby scenariusz wg mnie jest niezrozumieniem intencji reżysera. Jest to bardziej komedia e stylu "ratunku goni mnie ufok"

zaza 22. September 2018, 11:26

gniot.

Martin. 21. September 2018, 17:42

kino klasy "B" nie warto - równie dobrze mogli by nakręcić predator vs aligator lub predator vs sharknado :( kończ pan wstydu oszczędź :(

KSW 19. September 2018, 19:11

LIPA !!

Zły 18. September 2018, 9:38

Film to totalna katastrofa...

załamany fan 16. September 2018, 21:26

D.N.O.
inaczej nie można tego opisać. Dramat totalny, katastrofa, porażka.
Scenariusz napisany przez matoła. Po trailerze zakładałem że coś będzie się działo. Zapowiadało się ciekawie, ale to co człowiek widzi to jest jedno wielkie nieporozumienie. Wstyd przez duże "W". Jak można było coś tak fajnego tak strasznie zepsuć. Jestem zszokowany....

Załamany fan 16. September 2018, 21:06

Dramat...

slavko 16. September 2018, 14:45

Kicha roku... komedia a nie film :( żarty gonią żarciki do tego akcja i na siłę dodana krew tylko po to zeby było krwawo a to wszystko razem wymieszane kompletnie nie trzyma się kupy jak dla mnie. Jeśli jesteście fanami starego predatora poważnego mrocznego i z klimatem to niestety nie macie czego tu szukać. Dostaliśmy film rozrywkowo-komediowy a przez to kult predatora tylko traci i psuje to ogólny odbiór tego mrocznego łowcy. Nie na takiego śmieszka predatora czekałem... ddradzam i jestem na nie! szkoda.

Krzywy 15. September 2018, 20:46

Polazłem do IMAX, mojego ulubionego kina. Nie pomogło. Film nędza. Uwielbiam ten gatunek. Ale tutaj nie ma czego chwalić. Niby czasem zabawne dialogi, ale akurat dubbing był tragiczny. Fabuła bez jaj. Słaby. Odradzam kino. Lepiej iść na coś innego, sporo teraz dobrych filmów w kinach.

Albert 15. September 2018, 18:44

W sumie, nawet fajnie się oglądało. Film bez wielkiej obsady gwiazdorskiej, ale zaoszczędzone pieniądze wydano na niezłe efekty.
Jak dla mnie spoko rozrywkowy film, bez przegięć.

Mario 14. September 2018, 11:43

Trailer słaby.Film ogólnie fajny,widowiskowy.Dużo przekleństw,krew sie leje...akcja
Warto zobaczyć.

Add new comment The Predator

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

1 June
22 May

Coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2020 Repertuary.pl