|

Top 10

KEI

Od 12 marca do odwołania wszystkie kina zamknięte !

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie placówki kulturalne w Polsce: muzea, teatry oraz kina zostały zamknięte do odwołania !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Wyświetlany poniżej repertuar jest nieaktualny !
Wyświetlamy go jedynie aby wyszukiwarki internetowe nie uznały strony za nieaktywną.

Hunting and Gathering

Ensemble, C'est Tout
Directed by: Claude Berri

Cinema program "Hunting and Gathering" in Białystok

No showtimes for movie "Hunting and Gathering" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Po prostu razem
Original title: Ensemble, C'est Tout
Runtime: 97 min.
Production: Francja , 2007
Release Date: 28 September 2007
Distribution: Gutek Film

Directed by: Claude Berri
Cast: Audrey Tautou, Guillaume Canet, Laurent Stocker, Francoise Bertin

Teraz jesteś dla mnie tylko małym chłopcem, podobnym do stu tysięcy małych chłopców. Nie potrzebuję ciebie. I ty mnie nie potrzebujesz. Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeżeli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla ciebie jedyny na świecie. Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę

Te słowa Lisa tłumaczącego Małemu Księciu, na czym polega istota przyjaźni, to motto nowego filmu Claude’a Berri’ego Po prostu razem. Filmu opowiadającego o ludziach, których chciałoby się spotkać i pokochać.

Claude Berri przeniósł na ekran bestsellerową powieść Anny Gavaldy. Książkę francuskiej pisarki w samej Francji kupiło ponad siedemset tysięcy osób. Dziś jest czytana w 32 krajach.

Bohaterami Po prostu razem jest troje młodych ludzi: Camille, Franck, Philibert i jedna niedołężna stara kobieta: Paulette. Choć dzieli ich niemal wszystko, podejmują trud stworzenia jednej rodziny. Kochającej się i wspierającej, bo… powstałej z wyboru, a nie z więzów krwi. Gigantyczne mieszkanie w zatłoczonym centrum Paryża staje się miejscem, w którym można na nowo uwierzyć, że świat bywa piękny.

Film Berri’ego jest pełną czułości i melancholii humanistyczną opowieścią o tym, jak człowiek dorasta do przyjaźni, miłości i odpowiedzialności za drugiego człowieka.

W głównych rolach występują znana z Amelii Audrey Tautou oraz Guillaume Canet, aktor i reżyser.

To film w sam raz na jesień. Urocza historyjka, świeża i niewinna, pełna czystej radości. Marie-Noelle Tranchant, Le Figaroscope

Od czasu do czasu pojawia się na naszych ekranach film odmienny od wszystkich pozostałych, a niezwykłość ta polega na zapomnianej już nieco chęci przedstawienia szczęścia (...), i to właśnie przypadek Po prostu razem. Pierre Varasseur, Le Parisien

W tej świetnie pomyślanej komedii z każdego niemal kadru przeziera miłość. Florence Ben Sadoun, Elle

Po prostu razem to film, w którym czuje się radość życia, nawet w stosunku do śmierci i w kwestii nietrwałości ludzkiego ciała; radość ta potwierdza, że szczęście jest możliwe, że można na nie trafić, oswoić je i zyskać tym samym wiarę w siebie. Jean A. Gili, Positif

tekst: Kino Pod BaranamiAverage rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1582 votes. | Rate movie

Movie trailer: Hunting and Gathering

Your comments

d 23. September 2008, 21:51

CUDOWNY!!

Olciax x) 6. November 2007, 20:34

Super, warto zobaczyć x)
Och... poszłam na ten film tylko ze względu na moją ukochaną aktorkę zagraniczną Audrey Tautou (zagrała w filmie "Amelia" główną rolę - jest świetna). Film bardzo mi się podobał i uważam, że warto go zobaczyć. Doradzam pośpiech, bo myślę, że niedługo zdejmą go z kin. Ech... jak to ja... nawet sobie książkę kupiłam na podstawie, której był napisany xPP
Bardzo dobra gra aktorów, ciekawe role i

zula 3. November 2007, 22:12

Czarowna historia!
Urocza bajka z happy endem, gdzie po smutnawym początku wszystko dobrze sie kończy i na pewno będą żyli długo i szczęśliwie. Dobroć nagrodzona, przyjaźń i miłość tryumfują.
Jak miło czasem obejrzeć taką historię - zwłaszcza jeśli do tego naprawdę dobrze zagrana. A jako przyprawa - cudne wnętrza, malownicze plenery... ma rację moja poprzedniczka, że w tym filmie chciałoby się zamieszkać! :)

Wabik 30. October 2007, 13:30

Po prostu fajny
Zrobiony ze smakiem i bez przesady, milusi film o życiowych nieudacznikach i emocjonalnych popaprańcach, którym się jednak udaje. Potężna dawka optymizmu!

mycham 18. October 2007, 18:10

optymistyczny i pozytywny
film tak rozkoszny, ze chcialoby sie w nim zamieszkac....polecam na jesienny wieczor spragnionym romantyzmu (bylam z chlopakiem, ktoremu tez sie podobal bardzo!)

Moniś 13. October 2007, 23:11

Piękny
Film po prostu cudowny.... pierwszy film który mnie nie rozczarował po książce, powiem więcej: dokładnie tak sobie to wyobrażałam jak czytałam powieść... polecam każdemu :)

Wielki Przedwieczny Ptak 13. October 2007, 18:26

Cudowny. Jak gorąca, gęsta CZEKOLADA !
Doskonały film. Poruszyły mnie zwłaszcza koprofilskie ciągoty głównej bohaterki ( audrey t. ) ukierunkowane na milusie kupki pieska Tingle należącego do dziadka jej wybranka serca. Audrey wreszcie pokazała swoje prawdziwe oblicze.

aneta25 13. October 2007, 16:20

super
rewelacja

whoknows 6. October 2007, 23:31

cudowny
lekki i przyjemny, ale cudowny. Polecam wszystkim, ktorzy milo chca spedzic popoludnie.

grimm 29. September 2007, 12:24

miło
typowy francuski film...słodki, ciepły dla poprawy nastroju szczególnie na jesienną aurę. polecam

Add new comment Hunting and Gathering

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

22 May
15 May

Coming soon

1 June
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2020 Repertuary.pl