|

Top 10

  1. Black Widow
  2. Black Sheep
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

PitBull


Directed by: Patryk Vega

Cinema program "PitBull" in Białystok

No showtimes for movie "PitBull" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster PitBull

Production: Polska , 2005
Release Date: 9 April 2005

Directed by: Patryk Vega
Cast: Janusz Gajos, Andrzej Grabowski, Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński

Policjanci z warszawskiego Wydziału Zabójstw nawiązują kontakt z Worwzakonnikiem (Ryszard Filipski), który w świecie przestępców pełni rolę "sędziego". W warszawskim półświatku działa Said (Waldemar Walisiak), odpowiedzialny za liczne porwania i morderstwa ormiańskich handlarzy. Said ukrywa się za granicą. Wor chce go wyeliminować rękami warszawskich policjantów. Do tego celu wybiera oficera Wydziału Zabójstw Despero (Marcin Dorociński), któremu wystawia córkę Saida - Dżemmę (Weronika Rosati). Jedna noc niespodziewanie przeradza się w romans... Zwabiony Said wraca do Warszawy...

Postać Saida jest autentyczna. Obecnie odsiaduje on wyrok w polskim więzieniu. Temat filmu i jego fabuła powstały na podstawie materiałów, które reżyser Patryk Vega zebrał podczas realizacji programów dokumentalnych dla TVP. To, czego nie można było pokazać w telewizji zostało zawarte w filmie.
PitBull to opowieść o życiu i pracy policjantów z warszawskiego Wydziału Zabójstw, którzy niczym nie przypominają znanych z seriali supermanów. W tej pracy nie ma samotników. Łączy ich zawodowa solidarność i często - przyjaźń. Wciąż dokonują wyborów. Decyzje podjęte w pracy odbijają się na ich życiu osobistym. Muszą spotykać się i współpracować z bandytami, wtapiać się w środowisko przestępców. Płacą wysoką cenę za uprawianie tego zawodu. W zamian za to dostają pensję, która nie starcza ani na alimenty, ani na dom spokojnej starości po przejściu na emeryturę. Właśnie ci policjanci są często o krok od przejścia na drugą stronę barykady... a tak naprawdę są blisko nas. Zajmują się sprawami, które są tuż obok.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1757 votes. | Rate movie

Your comments

Misiek 14. April 2009, 11:43

Świetny film, zrobił na mnie ogromne wrażenie, naprawde godny polecenia, chętnie bym obejrzał kolejną część...

przemas 7. April 2008, 23:57

film jest bardzo dobry !!!!

legion 9. August 2007, 21:09

To jest dopiero film o robocie w Policji!
I TAK WŁAŚNIE JEST W SZAREJ RZECZYWISTOŚCI. POPROSTU WYPAS !!! CZEKAMY NA TRZECIĄ CZĘŚĆ?

zbawiciel 19. April 2007, 23:21

filnik ok
poprostu polska szarosc dnia. zaj.bisty filmik.

Jasiu 30. December 2005, 0:28

mocny!!!!!!!!
Grabowski - jedna z najlepszych jego ról, cała reszta bez zarzutu, nie da się podejśc obojętnie, dlatego trzeba zobaczyć. To nie musi być prawda o policji ale prawda o ludziach i o tym jak mało wiemy dlaczego popełniaja takie a nie inne decyzje (jeszcze raz Grabowski).
Polecam do przemyśleń

kasia 15. December 2005, 23:43

Do Weriniki R.
Zamilknij głupia dziewucho, co ty wiesz o ormianach i ormiankach! Jestes infantyna i kiepsko grasz! beztalencie!

irminka27 14. November 2005, 19:00

Ach ten Despero!!
Jak na polską produkcję to jestem pod pozytywnym wrażeniem. Nie wiedziałam tylko że mamy takich zdolnych i fajnych aktorów (Marcin Dorociński!!!). Polecam wszystkim, którzy chcą przekonać się jak wygląda prawdziwa praca policji.

pitbullek 7. November 2005, 19:23

Zaj.bisty film na maxa
Te barany!!! co twierdzą że to jest kicha to niech się walną w łeb, bo na pewno jest pusty. Nie macie pojęcia w ogóle ludzie o co chodzi w tym filmie i co reżyser chciał pokazać ludziom którzy tak naprawde nie maja pojęcia czym się zajmują gliniarze operacyjni i jak kroczą po krawędzi między prawem i bezprawiem. najgorsze w tym zawodzie jest to że ten cały syf z roboty przenoszą do domu do swych rodzin, które najbardziej na tym cierpią. Wydział rozwiązali nastąpiły przemiany i teraz policjia to fabryka papierów, gdzie najważniesze sa cyferki w statystykach. teraz policja to fikcjia, a wtedy były to ostatki prawdziwej roboty operacyjnej.
Respect dla chłopaków z byłego wydziału zabójstw KSP...
pozdrawiam ja w tym czasie vini vidi vici...

crusty 25. October 2005, 12:33

symetrycznie czarno biały
dobry, można powiedzieć, że vega nie pojechał po łatwiźnie. aktorstwo na wysokim poziomie, nawet w epizodach. fabuła naciągana, ale da sie oglądać

sickboy 4. October 2005, 20:09

ZAj.bisty!!!!!
Wielkie brawa!!!!! Wreszcie doczekalismy się filmu o prawdziwej rzeczywistości i naszej. Ja osobiście mam już dosyć tych amerykańskich cherosów. Nawołuje do rh+. Wielkie brawa dla aktorów i również dla rosatti na którą tak wszyszcy wieżdżacie.

zgaga 3. October 2005, 13:51

ŚWIETNY!!!
ŚWIETNY i nie wiem d;aczego pominienty na festiwalu w Gdyni! Poprostu szok! Folm niesamowicie dopracowany! Powinien dostac nagrodę przede wszystkim za scenariusz nie mówiąc już o reszcie!
Super!

maksik 27. September 2005, 16:58

BARDZO DOBRY!!!!
Świetny polski film!!!!! Genialne role Grabowskiego, Foremniakowej, Gajosa i nawet nie najgorsza tej laleczki - Rosatti. Świetnie i prawdziwie ukazana praca polskiej policji, która ma doczynienia z bałwanami , ale i z przekupstwem, stresem i innymi zagrożeniami. BARDZO DOBRE POLSKIE KINO ZDECYDOWANIE POLECAM!!!! 9 na 10

maksiko 22. September 2005, 18:10

ups...wpadka
samo dno po nazwie oczekiwałem czegoś lepszego. jak na mnie z takim filmem to tylko do kosza.

zz 23. August 2005, 22:43

DNO
nakrecił bym tak film 100 razy leppiej i ciekawiej. kicha jakich mało ( jakich duzo w polskim kinie:/ )

Biczu 22. June 2005, 15:08

PiTbUllll
Walić Policje i konfidentów

OX 20. June 2005, 17:40

Anno:
Anno...wiesz...coś ci powiem...i to z doświadczenia...masz bardzo idealistyczny pogląd na pracę w policji..

Recenzor 8. June 2005, 16:50

Pablo...
Wybacz, ale pie*sz bez sensu. Dla Ciebie kino może być tylko i wyłącznie rozrywką, inni szukają w nim czegoś więcej. I bardzo dobrze. W tym momencie przypomina mi się recenzja pewnej gospodyni domowej z "Requiem dla snu", która powiedziała że jest to najgorszy film jaki w życiu widziała, bo był niesamowicie dołujący, a ona później zmywała z mężem garnki po kolacji i nawet nie mieli o czym pogadać... Człowieku, jeśli nie rozumiesz PO CO ktoś ten film nakręcił, to znaczy tylko tyle że nie jest to film dla Ciebie, a nie że jest to zły film, który nigdy nie powinien był powstać. Sorry, ale szlag mnie trafia jak czytam takie wypowiedzi.

pablo 4. June 2005, 15:25

p.s.
można też sfilmować taśmę do ukatrupiania kurcząt.
przez godzinę. to nie chodzi o to czy film jest dobrze skręcony,bo jest . nie chodzi o aktorstwo.
film jest dobrze zrobiony, aktorzy dobrze grają,być
może są takie realia w polsce. TYLKO PO CO O TYM FILM ROBIĆ? DO KINA IDĘ PO ROZRYWKĘ A TEN FILM NIE DAJE CZŁOWIEKOWI ŻADNYCH POZYTYWÓW. PRYWATNIE: zwolennicy tego filmu , wjedzcie sobie 150 na godz w przystanek autobusowy z ludzmi, też jest jazda...

pablo 4. June 2005, 15:12

nie planujcie miłego wieczoru po tym filmie
Wybraliśmy polski film,szansa dla polskiego kina.
mam 33 lata i widziałem wiele filmów.ale ten jest bezsensownie dołujący. rozwalił cały wieczór. trup dziecka w wannie . po co to pokazywać . reżyser ma coś z mózgiem . nie wiem co wrzucał,ale coś mu pękło
w mózgu.nieodwracalnie. TO NIE JEST FILM DLA NORMALNYCH LUDZI. można nakręcić też jak 100 osób na torach przejeżdża pociąg. niezły pomysł,co? kasa za 4 bilety wyrzucona..tylko degenerata ucieszy..

2. June 2005, 9:49

Add new comment PitBull

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

21 July
16 July

Coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl