|

Top 10

  1. Nędzarz i Madame
  2. No Time to Die
  3. PitBull
KEI

Cinema program "Pan" in Białystok

No showtimes for movie "Pan" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
Original title: Pan
Runtime: 111 min.
Production: USA / UK / Australia , 2015
Category: adventure / family / fantasy
Release Date: 23 October 2015
Distribution: Warner

Directed by: Joe Wright
Cast: Rooney Mara, Hugh Jackman, Amanda Seyfried

Reżyser Joe Wright (Pokuta, Duma i uprzedzenie) przedstawia nowy pełnometrażowy film fabularny Piotruś. Wyprawa do Nibylandii, opowiadający na nowo historię o początkach ukochanych bohaterów stworzonych przez J. M. Barriego.

Piotruś (Levi Miller) to 12-letni urwis o żywiołowej, nieco buntowniczej naturze. W ponurym sierocińcu w Londynie, w którym chłopiec mieszka od urodzenia, te cechy charakteru nie są tolerowane. Pewnej nocy Piotruś zostaje porwany do magicznej Nibylandii — fantastycznego świata piratów, wojowników i wróżek. Próbując odkryć sekret matki, która porzuciła go wiele lat temu, oraz znaleźć swoje miejsce w tej niezwykłej krainie, chłopiec przeżywa niesamowite przygody i nie raz pojedynkuje się na śmierć i życie. Aby ocalić Nibylandię, wraz z Tygrysią Lilią (Rooney Mara) i nowym przyjacielem Jamesem Hakiem (Garrett Hedlund), musi rozprawić się raz na zawsze z bezwzględnym piratem Czarnobrodym (Hugh Jackman), dzieki temu pozna swoje prawdziwe przeznaczenie i już na zawsze zapamiętamy go jako Piotrusia Pana.

Film Piotruś. Wyprawa do Nibylandii wyreżyserował Joe Wright na podstawie scenariusza Jasona Fuchsa. Wyprodukowali go Greg Berlanti, Sarah Schechter i nominowany do Oscara Paul Webster (Pokuta) przy udziale producenta wykonawczego Tima Lewisa.

W filmie występują: nominowany do Oscara Hugh Jackman (Les Miserables Nędznicy) jako Czarnobrody, Garrett Hedlund (Co jest grane, Davis?) jako James Hak, nominowana do Oscara Rooney Mara (Dziewczyna z tatuażem) jako Tygrysia Lilia, debiutujący Levi Miller w roli Piotrusia oraz Amanda Seyfried (Les Miserables Nędznicy) jako Mary.

W obsadzie znaleźli się również: Adeel Akhtar (Dyktator) jako Smee, Taejoo Na (The Kick) jako Kwahu, Nonso Anozie (Syn Boży, Pokuta) w roli Bishopa, Kathy Burke (Szpieg) jako Matka Barnabas, Kurt Egyiawan (Skyfall) jako Murray, Lewis MacDougall (brytyjski serial telewizyjny In the Name of the Children) jako Nibs oraz Jack Charles (Mystery Road) w roli Szefa.

Ekipę filmową Wrighta tworzą: nominowani do Oscara operatorzy zdjęć Seamus McGarvey (Anna Karenina, Pokuta) i John Mathieson (Upiór w operze, Gladiator), nominowana do Oscara scenografka Aline Bonetto (Bardzo długie zaręczyny, Amelia), montażyści Paul Tothill (Pokuta, Duma i uprzedzenie) i William Hoy (Ewolucja planety małp), nagrodzona Oscarem projektantka kostiumów Jacqueline Durran (Anna Karenina) oraz stylistka Ivana Primorac (Gra tajemnic, Władca Pierścieni: Powrót króla). Muzykę do filmu skomponował nominowany do Oscara kompozytor John Powell (Jak wytresować smoka).Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
13 votes. | Rate movie

Movie trailer: Pan

Your comments

JULA 7. December 2015, 18:00

SUPER FAJOWY

Hanka 14. November 2015, 20:30

Piękny film. Polecam

WIKI 14. November 2015, 18:44

Film był pełen akcji.Byłam z tatą było ekstra.Bardzo polecam!!!!!!!!!!!!

WIKI 14. November 2015, 14:27

Polecam!! Film jest pełen akci.Film był super.Byłam z tatą bardzo nam się podobało.

Lilianka 11. November 2015, 22:05

Bardzo fajny film. Super się nam z koleżanką oglądało. Extra.

WiA 11. November 2015, 12:37

Bardzo polecamy . Super film dla calej rodziny .

Jolka 24. October 2015, 18:28

Film bardzo ładny, super muzyka i efekty. Byliśmy cała rodziną i nie żałujemy. polecamy!!!

Add new comment Pan

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

3 December
26 November
19 November

Coming soon

10 December
17 December
22 December
24 December
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl