|

Top 10

KEI

Od soboty 20 marca do 28 maja kina są zamknięte

W związku z pandemią COVID-19, rząd zdecydował o ponownym zamknięciu wszystkich kin.

Planowane ponowne otwarcie kin od 29 maja..

Definitely, Maybe


Directed by: Adam Brooks

Cinema program "Definitely, Maybe" in Białystok

No showtimes for movie "Definitely, Maybe" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Na pewno, być może
Original title: Definitely, Maybe
Runtime: 112 min.
Production: USA/Wielka Brytania/Francja, , 2008
Release Date: 11 April 2008
Distribution: UIP

Directed by: Adam Brooks
Cast: Ryan Reynolds, Elizabeth Banks, Abigail Breslin, Rachel Weisz, Isla Fisher

Will, trzydziestokilkuletni mieszkaniec Manhattanu, jest właśnie w trakcie rozwodu, kiedy ku jego zaskoczeniu, 10-letnia córka Maya (Breslin) zaczyna zadawać mu pytania dotyczące jego życia przed ślubem. Maya chce wiedzieć dokładnie wszystko o tym, jak jej rodzice spotkali się i zakochali w sobie.
Historia Willa zaczyna się w 1992 roku, kiedy jako młody aspirujący polityk przenosi się z Wisconsin do Nowego Jorku, aby rozpocząć pracę przy kampanii prezydenckiej. Na życzenie córki, Will ponownie przeżywa swoją przeszłość i wspomina historie romantycznych związków z trzema różnymi kobietami.
Will usiłując opowiedzieć córce jak najbardziej łagodną wersję swojej historii, zmienia imiona kobiet, dlatego też Maya musi sama dowiedzieć się, kim jest kobieta, którą ojciec ostatecznie poślubił. Czy jej matką jest miłość Willa ze szkoły, niezawodna Emily (Banks)? Czy jest nią może jego długoletnia przyjaciółka i powiernica, apolityczna April (Fisher)? A może to niezależna, ambitna dziennikarka Summer (Weisz)?
Maya składając w całość kawałki układanki związanej z tajemniczą historią miłosną taty, zaczyna zdawać sobie sprawę, że miłość wcale nie jest taka prosta. Pomaga Willowi zrozumieć, że nigdy nie jest za późno, aby spojrzeć w przeszłość… i być może odnaleźć szczęśliwe zakończenie.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1304 votes. | Rate movie

Movie trailer: Definitely, Maybe

Your comments

koli 10. May 2008, 13:01

chociaz lubie komedie romantyczne i filmy w tym stylu to ten z mniuty na minuty jest coraz nudniejszy myslalem ze usne na tym filmi:(

rotfl 27. April 2008, 19:32

oj pablo powiem tak NIE ZNASZ SIĘ albo NIE ZROZUMIALES filmu, który jest wspanialy, smieszny, a momentami wzruszający... Pokazuje, że z dziećmi nalezy rozmawiać, i że wszystko staje sie prostsze jak sie poprostu o tym powie. Goraco polecam wszystkim (poza zbuntowanymi chlopakami w wieku dorastania bo nie ma tam dla nich odpowiedniej ilosci sexu!)

pablo 19. April 2008, 20:39

PORAŻKA !!! w każdej sekundzie. Z filmem "to właśnie miłóść"ma tylko jedną cechę wspólną - wytwórnię. Prawde mówiąc jak sie kogoś nie lubi warto mu polecić ten film.

Add new comment Definitely, Maybe

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

7 May

Coming soon

14 May
28 May
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl