|

Top 10

KEI

Od 12 lutego kina znów otwarte !!

Od miesięcy miłośnicy X muzy nie mieli możliwości oglądania seansów w kinach. Od dnia 12 lutego kina znów mogą być otwarte

Z otwarciem się dla widzów wstrzymały się na razie multipleksy: Multikino, Cinema City oraz Helios. Otwarte są za to w większości kina studyjne !

Chrzest


Directed by: Marcin Wrona

Cinema program "Chrzest" in Białystok

No showtimes for movie "Chrzest" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Chrzest

Runtime: 86 min.
Production: Polska , 2009
Release Date: 22 October 2010
Distribution: Best Film

Directed by: Marcin Wrona
Cast: Wojciech Zieliński, Natalia Rybicka, Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz, Michał Koterski

Michał (Wojciech Zieliński) uciekł z prowincjonalnego Tarnowa do wielkomiejskiej Warszawy. W dużym mieście, z piękną żoną Magdą (Natalia Rybicka) i nowonarodzonym synkiem wiedzie z pozoru idealne życie. Michał ma wszystko o czym można marzyć: nową rodzinę, własny biznes i luksusowe mieszkanie na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca. Sielankę zakłóca pojawienie się Janka (Tomasz Schuchardt) – przyjaciela z dawnych lat, który ma wkrótce zostać ojcem chrzestnym ich dziecka.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1314 votes. | Rate movie

Movie trailer: Chrzest

Your comments

primo19 13. November 2010, 17:11

Film wyprany z rzeczywistości, nieautentyczny i bardzo źle napisany (dialogi fatalne). Dziwaczna historia, w której kobieta traktowana jest jak przedmiot, który mozna sobie ot tak przekazać... Czy naprawdę głównemu bohaterowi mogłoby zależeć na tym, by opiekował się jego zoną i dzieckiem szemrany typ (nawet jesli kolega), podczas gdy spokojnie mogliby zająć sie nimi jego spokojni i dobrze sytuowani teściowie??? Niewiarygodny kawałek kina, w którym tylko aktorzy wypadają nieźle.

Misiek 1. November 2010, 22:36

Film niesamowity. Jednak nie jest film na który zabieramy z czystym sumieniem Dziewczynę; zbyt brutalny. Jednakowoż świetny. Dumny jestem że Polskie filmy mogą być jeszcze zajebiste. Polecam.

Basia 31. October 2010, 10:07

Jak dla mnie film momentami zbyt brutalny, wrażliwe osoby powinny się mocno zastanowić zanim wejdą na salę kinową... Poza tym film znakomity ...

Jovanna 31. October 2010, 9:44

Jezu - ale super film. Aż mam dreszcze, jak o tym piszę.Hugo miał rację, że klimatu "Długu" unosi sie w powietrzu, ale film bardziej mroczny i totalnie dołujący.Świetne kino!!!! Ale i przestroga.
Jovanna

Wabik 30. October 2010, 13:41

Nie będę oryginalny jak napiszę, że to bardzo dobry film. Ponury i chwilami brutalny, ale na szczęście nie jest to brutalność dla samego epatowania. Bardzo dobra robota filmowa: z niepozornych elementów od początku stworzona bardzo gęsta atmosfera, która nadal się zagęszcza. Mocne sceny pojawiają się znacznie później, niepokój czujemy od pierwszych minut. Dobre, niejednoznaczne zakończenie, które pozwala na indywidualną interpretację, od dającej wiarę w ludzi do totalnie pesymistycznej.

hugo 28. October 2010, 16:51

Klimat "Długu". Rewelacja

monix 26. October 2010, 21:10

Na prawdę godny polecenia film. Genialna gra aktorów, fabula trzymająca w napięciu mimo, że można przewidzieć jak się film zakończy. Wzbudza wiele emocji, wywoluje refleksje,oby więcej takich filmów w polskiej kinematografii.

gabi 25. October 2010, 20:51

Wsiąknęłam w film totalnie. Wzbudził spore emocje. Warto obejrzeć - naprawdę polecam!!

eryk 24. October 2010, 12:06

Film bardzo dobry, niestety dla ludzi o mocnych nerwach. Mnóstwo napięcia i brutalności. Jako początek miłego wieczoru we dwoje raczej odpada....

Add new comment Chrzest

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

26 February
15 February
12 February

Coming soon

5 March
12 March
19 March
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl