|

Top 10

  1. Spider-Man: No Way Hom...
  2. Gierek
  3. The Matrix Resurrectio...
  4. Around the World in 80...
  5. Dziewczyny z Dubaju

Profile: yuuppi

Films comments:

The Girl on the Train 1. November 2016, 22:39 yuuppi

Słaby. Szkoda kasy na ten film.

Bridget Jones's Baby 17. October 2016, 18:17 yuuppi

Kobiecy, może być, ale szału nie ma.

Wołyń 9. October 2016, 18:10 yuuppi

Ciężki film. Bogactwo zdarzeń historycznych powoduje, że jest długi i z trudem usiedziałem do końca. Jakościowo bardzo dobry, nie ma do czego się przyczepić. Oprawa wizualna..., kostiumy, charakteryzacja i atmosfera wsi, to największy atut tego filmu. Klasyk. Wierne oddanie i połączenie w jedną całość opowieści historii osób, które przeżyły lub zginęły w ludobójstwie (sołtys, ubiór Polki itp) Minusy...na początku filmu pili zbyt dużo wódki, trochę mnie to zirytowało, ale później przestali, więc szybko zapomniałem. Generalnie film ma bardzo dużo plusów i mało minusów.

Lights Out 7. August 2016, 22:26 yuuppi

Film Nie jest idealny, ale straszy, a tego w wielu horrorach brakuje.

Ida 24. July 2016, 9:24 yuuppi

Film nudny i zdecydowanie antypolski. Straciłem tylko czas oglądając ten obraz. Jedyne co mi się w nim podobało, to dobre odzwierciedlenie klimatu komunistycznej Polski, to wszystko. Zdjęcia? OK, ale film na Oscara, przesada. Do dziś nie rozumiem tego fenomenu w USA. Fabula tego filmu jest tak słaba, że szkoda komentować.

Zootopia 24. July 2016, 9:09 yuuppi

Bardzo dobry. Świetne dobranie zwierząt do granych ról.Ponadczasowy. Dobry dubbing, lepszy niż angielski.

The Divergent Series: Insurgent 22. March 2015, 18:54 yuuppi

Po ciekawej pierwszej części "Niezgodnej", "Zbuntowaną" jestem rozczarowany. Książka być może jest lepsza, ale film średni ze wskazaniem na słaby.

Whiplash 15. January 2015, 17:45 yuuppi

Rewelacyjny. Po obejrzeniu długo nie schodził mi uśmiech z twarzy, i z pewnością obejrzę go jeszcze raz. Mocne wejście już na samym początku roku, gratuluję. Konkurencja ma wysoko zawieszoną poprzeczkę.

Interstellar 21. December 2014, 14:41 yuuppi

Film ciekawy, zaczyna się jak "Zielona mila" lub "Titanic", zdecydowanie lepszy od "Snowpiercera", to tyle gwoli porównania.
Trzy godziny filmu to nie wada, lecz zaleta, każda minuta filmu jest tańsza :). Film ma swój pewien klimat i jest raczej przeznaczony na duże ekrany, na małym nie będzie już to samo. 8/10

Locke 20. December 2014, 3:30 yuuppi

Widziałem ten film jakiśczas temu i muszę powiedzieć, że jest całkiem niezły, choć końcówkę ma trochę słabą, można odnieść wrażenie jakby skończył się w połowie filmu.
Co widzimy w filmie. Widzimy człowieka sukcesu, który przez jedną nieprzemyslaną decyzję w przeszłosci, decyduje się w podróż samochodem, zostawiając za sobą swoje życie rodzinne i zawodowe. Podczas tej podróży dowiemy sie o bohaterze wszystko...z samych telefonów.
Jest to film uniweralny, bowiem podobna sytuacja może spotkać każdego, jednego dnia coś mamy, a chwilę po tym wszystko się wali, świat staje nam w gruzach.
Niektórym dziewczynom może się ten film nie podobać, ze względu na tematykę jaka jest tam poruszana, choć niekoniecznie. Jest także polski akcent w filmie :) 7/10

Snowpiercer 11. April 2014, 23:31 yuuppi

Średni, chyba przereklamowany, spodziewałem się czegoś więcej. Przyjemny dla oka, kika pomysłowych scen i to wszystko, równie dobrze tytuł mógłby brzmieć; "Jechał sobie pociąg".

Divergent 9. April 2014, 21:08 yuuppi

Trailer jest o niczym. Ciekawy film, ze słabym zakończeniem - to największa wada, zabrakło dopracowania. Ciekawy podział społeczeństwa na 5 frakcji/klasy społeczne. Pierwsze 5 minut filmu kluczowe, więc radzę nie "przespać".6/10

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

21 January
14 January
7 January

Coming soon

28 January
4 February
11 February
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2022 Repertuary.pl