|

Top 10

  1. Black Widow
  2. Black Sheep
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

The Human Stain


Directed by: Robert Benton

Cinema program "The Human Stain" in Białystok

No showtimes for movie "The Human Stain" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Piętno
Original title: The Human Stain
Runtime: 106 min.
Production: USA , 2003
Release Date: 6 February 2004
Distribution: Best Film

Directed by: Robert Benton
Cast: Anthony Hopkins, Nicole Kidman, Ed Harris

Były dziekan szkoły, niedawno owdowiały Coleman Silk odnajduje nieoczekiwanie inspirację i chęć do życia dzięki dużo młodszej sprzątaczce Faunii. Jego koledzy wykładowcy uważają, że są autorytetami w ocenianiu romansów tego typu. Nie rozumieją jednak prawdziwej pasji, która ogarnęła samotników. Co więcej, oboje posiadają mroczne sekrety, które, jak się okazuje, pomagają im przezwyciężyć dzielące ich różnice.

tekst: www.ars.pl



Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1510 votes. | Rate movie

Your comments

Adam 14. April 2004, 19:28

no bo generalnie życie to nic nowego
życie to nic nowego i nuda. REodzisz się żyjesz a potem umierasz. Tylkoże każdy inaczej i dlatego właśnie to genialny film.

Asia 10. April 2004, 20:38

Nuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaa
nic nowego i straszna nuda niby to film ambitny a jednak nic nowego nie wnosi nie polecam

Kosma 7. April 2004, 13:01

To jest dobry film
To jest dobry film niezależnie od tego co piszą Lola lub Fiola. Natomast potrafię zrozumieć to, że w dzisiejszych czasach, obraz nieruchomy przez 5 sekund w niektórych "żywych" umysłach pozostawia wrażenie nudy.

Krzysiek 7. March 2004, 20:58

Kompletna klapa
Film reklamowany jako "Niepokojąco erotyczny" thriller. W rzeczywistości nie jest to film ani niepokojący, ani erotyczny, ani thriller. Zero napięcia, zero erotyzmu. Współczuję ludziom, którzy nazwali go w ten sposób. Świadczy to o tym, że ich życie erotyczne jest lekko mówiąc szarawe i nudne. Odradzam stanowczo. Przy odrobinie dobrej woli można by go obejrzeć w niedzielę po obiedzie. Choć ja na pewno zmieniłbym kanał.

bo 4. March 2004, 10:02

dobry
bez przesady nie jest zly! ja uwazam ze nawet calkiem madry ! dla myslacych tylko !

ana 3. March 2004, 11:22

NUDA
film nie jest ciekawy nawet przez dwie minuty, można umrzeć z nudów i nawet bardzo dobra obsada nie pomaga. kompletna strata czasu.

Mi 27. February 2004, 14:32

Prawdziwie namiętny
Film dla dojrzałych widzów, najpewniej po 30-tce, którzy wiedzą czym są traumatyczne, osobiste doświadczenia życiowe. Zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści ameryańskiego pisarza, żydowskiego pochodzenia, Philipa Rotha, znakomicie oddaje klimat społeczny Ameryki końca lat 40-tych (rasizm) i 90-tych (political correctness). W filmie zwraca uwagę świetna gra głównych bohaterów: profesora Silka (introwertyczny Anthony Hopkins) i sprzątaczki Fauni (ekstrawertyczna Nicole Kidman, tym razem w ciemnych, półdługich włosach). Ich prawdziwie namiętny związek, oparty na fascynacji erotycznej i seksie oraz duchowej jedności (odkrywanie wzajemnych, intymnych tajemnic) stanowi wspaniały przykład siły miłości, bez wzgledu na wiek kochanków.

fok 21. February 2004, 10:15

Doskonały na sen.
Jeśli tylko masz kłopoty natury egzystencjalnej i szeroko rozumiane problemy z tożsamością to ta pozycja jest właśnie dla Ciebie. Nie przegap.

Katarzyna Ershaw 18. February 2004, 12:32

koszmar..........
Nudny, smętny, wyzbyty jakiegokolwiek konceptu. Gra aktorska oczywiscie bardzo dobra, ale cóż z tego skoro fabuła nijaka;-(

Hrabia von Beiersdorf 17. February 2004, 20:36

Ciekawa propozycja dla całej rodziny, generalnie dobre kino familijne...
Kompletne dno, poza jedną sceną w której Hopkins zdejmuje kolesiowi twarz i zakłada ją sobie na plecy.

maksik 16. February 2004, 8:21

Kiepski...
Zgadzam się z Lolą - NUDA! Nic sie nie dzieje przez cały film. Miałem nadzieję, że się jeszcze rozkręci, ale myliłem się. Przez cały film panuje nastrój melancholii i tak naprawdę to nie wiadomo o co chodzi. Jedyny plus to świetna Nicole!!! NIe można powiedzieć, że film jest o niczym. W pewien sposób był intrygujący i może nawet daje do myślenia, ale jest niespójny, a wybuchy złości bohaterów nie mają uzasadnienia w fabule. Film dziwny. Nie polecam.

Ania 9. February 2004, 21:56

...
Film jest nietuzinkowy i napewno warto go obejrzeć... To nie jest film który można oceniać w kategoriach fajny lub nie! Ciekawy scenariusz , świetna obsada i nastrojowa muzyka ... mnie poruszył !

lulka 31. January 2004, 22:52

Beznadziejny
Hmm...Oto strumień wrażeń, który zalał mnie w trakcie oglądania tego filmu: nuda...nic się nie dzieje...nuda...beznadzieja...że nada...nuda...po co ja tu siedzę?...nuda...Na całe szczęście oszczędzono nam widoku całkiem gołego Hopkinsa.Ale za to gra on Żyda-Murzyna, który udaje, że jest biały.Bardzo intrygujące.Ten film nie jest thrillerem, filmem akcji i nie jest "niepokojącą erotyczny"(z plakatu)...Jest za to NIJAKI. Odradzam innymi słowy.

Add new comment The Human Stain

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

21 July
16 July

Coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl